OPIEKA DIETETYCZNAMarcelina Paszkowska

Opieka dietetyczna


Specjalista ds. żywienia człowieka. Na co dzień współpracuje z pacjentami z chorobami dietozależnymi oraz trenującymi sporty wytrzymałościowe, z zamiłowania biegaczka. Problemy z którymi spotykają się sportowcy, nie są jej obce. Wiele technik żywieniowych i suplementacyjnych przetestowała najpierw na sobie. Jej zawód wynika z pasji do zdrowego stylu życia. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Wyróżnia ją własne podejście do dietetyki oraz przekonanie, że jedzenie może być lekarstwem oraz skuteczną profilaktyką. Pomogła już wielu osobom wygrać walkę ze zbędnymi kilogramami, dokuczliwymi problemami zdrowotnymi, oraz polepszyć ich wyniki w sporcie.

Jej domeną jest skuteczność. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki. Co roku bierze udział w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach.

W wolnych chwilach pisze artykuły na portal dla dietetyków:  https://dietetycy.org.pl/author/marcelina-paszkowska/

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Paula Sadowy-Selke
Trening 
ogólnorozwojowy

Opieka dietetyczna

Osobom trenującym u nas oferujemy możliwość odbycia konsultacji dietetycznych u dyplomowanego dietetyka ogólnego i klinicznego.

Trening pływacki / personalny

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu.

Opieka fizjoterapeutyczna
Opieka fizjoterapeutyczna

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Nordic walking
Nordic walking

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma