TRENING OGÓLNOROZWOJOWYPaulina Sadowy-Selke

Paulina Sadowy-Selke


Z fitnessem związana od 2006 roku. Biegać zaczęła w 2014 roku. Wówczas pokochała biegi długodystansowe tak samo mocno jak góry. W przeszłości związana z hatha jogą oraz pilatesem. Prowadzi intensywne i dynamiczne zajęcia, na których nie sposób się nie zmęczyć. Szczególną uwagę zwraca na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. W swoich zajęciach stosuje elementy crossfitu, animal flow i treningu funkcjonalnego.

Uważa, że regularna aktywność fizyczna powinna być nieodłącznym elementem życia, a zajęcia fitness mają skutkować nie tylko hektolitrami wylanego potu, poprawą wydolności i kondycji, ale i motywować do pracy nad sobą.

Jako położna, pedagog, instruktorka fitness, a także trenerka personalna interesuje się treningiem oraz fizjologią kobiet powracających do formy po okresie ciąży. Specjalizuje się także w treningu z małymi pociechami i ich rodziców.

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Paula Sadowy-Selke
Trening 
ogólnorozwojowy

Trening pływacki / personalny

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu.

Opieka fizjoterapeutyczna
Opieka fizjoterapeutyczna

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Nordic walking
Nordic walking

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma