LEKKA ATLETYKAEwa Węgrzecka

Ewa Węgrzewska


Odkąd pamięta jest związana ze sportem. Już w wieku 14 lat zaczęła przygodę z profesjonalnym treningiem biegowym wstępując do klubu CKS Budowlani Częstochowa. Wówczas zaczęły się pojawiać osiągnięcia na arenie ogólnopolskiej. Pierwszym z nich było zdobycie halowego Mistrzostwa Polski juniorow młodszych na dystansie 2000 m oraz ustanowienie, nie pobitego przez kilka lat rekordu Polski w tej kategorii wiekowej na tymże dystansie. 

Po kilku udanych startach na zawodach rangi ogólnopolskiej, jako junior i młodzieżowiec, karierę przerwał pechowy wypadek, w wyniku którego doznała rozległego uszkodzenia struktur kolana z zerwaniem więzadeł krzyżowych włącznie.

Po operacji i długotrwałej rehabilitacji wróciła do sportu na poziomie amatorskim, startując w biegach ulicznych na dystansach od 5 km do maratonu. Jednocześnie rozpoczęła przygodę „po drugiej stronie” jako trener. W swojej pracy wykorzystuje zdobywane przez lata doświadczenie praktyczne oraz teoretyczne, wliczając w to powrót do aktywności i startów po porodzie.

Rekordy na poszczególnych dystansach:

02'57"

1000 m

06'26"

2000 m

09'45"

3000 m

17'31"

5 km

36'50"

10 km

1:22'58"

21,097 km

2:57'14"

42,195 km

Ewa Węgrzecka
Ewa Węgrzecka
Ewa Węgrzecka

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Paula Sadowy-Selke
Trening 
ogólnorozwojowy

Trening pływacki / personalny

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu.

Trening pływacki / biegowy / rowerowy

Opieka fizjoterapeutyczna
Opieka fizjoterapeutyczna

Marta Sztorc
Personalny trening siłowy

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Nordic walking
Nordic walking

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma