PERSONALNY TRENING SIŁOWYMarta Sztorc 

Trener Marta SztorcPozytywna i zakręcona pasjonatka sportu. Absolwentka kierunku fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji. Fizjoterapeutka, trenerka personalna stawiająca na rozwój – stale wzbogaca swoje kompetencje i poszerza wiedzę na kolejnych szkoleniach, by móc pomagać swoim podopiecznym w zwalczaniu bólu np. kręgosłupa oraz osiąganiu celu.

Na swoim koncie ma ukończone cztery półmaratony, jednak w swojej przygodzie z bieganiem stawia na krótsze dystanse. Swoje sportowe serce oddaje również kalistenice, czyli treningom opartym na ćwiczeniach masą własnego ciała. Jej ulubione przedmioty treningowe to: drążki i poręcze. W pracy z podopiecznymi wykorzystuje też elementy crossfitu oraz treningu funkcjonalnego.
Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat, jak sama o sobie mówi: "trening jest dla mnie czymś zupełnie naturalnym, jak oddech czy potrzeba jedzenia…".

Kieruje się indywidualnym podejściem do osób trenujących przy jej boku, bo trening powinien być szyty na miarę. Zapewnia profesjonalną opiekę nie tylko podczas treningu, ale także poza nim. Wie jak istotne jest wsparcie trenera. W treningach rozpisanych przez Martę pojawiają się elementy treningu funkcjonalnego (wszelkie imitacje ruchu z życia codziennego, takie jak przysiad czy podnoszenie rzeczy), a także elementy siłowe oraz dynamiczne (np. plyometryczne).

Potrzebujesz wsparcia w osiąganiu celu, porządnej dawki motywacji oraz przede wszystkim pomocy w treningu – zapraszamy do skorzystania z usług Marty. Gwarantujemy efekty już po pierwszym spotkaniu, uśmiech nie będzie schodzić Ci z twarzy, a w głowie pojawi się myśl: „Chcę więcej”. 

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Paula Sadowy-Selke
Trening 
ogólnorozwojowy

Trening pływacki / personalny

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu.

Trening pływacki / biegowy / rowerowy

Fizjoterapeuta
Opieka fizjoterapeutyczna

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma