TRENING OGÓLNOROZWOJOWYZa trening ogólnorozwojowy w naszym zespole odpowiadają:

01.

Trening indywidualny lub grupowy

Trening ogólnorozwojowy dopasowany do twoich preferencji i możliwości, z wykorzystaniem sprzętów do ćwiczeń lub bez. Prowadzimy również treningi dla zorganizowanych grup. Czas trwania pojedynczej jednostki treningowej – 60 minut.

02.

Trening stacjonarny lub online

Organizujemy zarówno treningi face-to-face (personalne lub w małych grupach) jak i w trybie online, co w dobie pandemii wydaje się szczególnie dynamicznie rozwijającą się formą ćwiczenia. Czas trwania pojedynczej jednostki treningowej – 60 minut.

03.

Trening ogólnorozwojowy – fitness

Specjalizujemy się w szeroko pojętym fitnessie. Prowadzimy m.in. ćwiczenia typu: TBC (Total Body Condition), ABT (brzuch uda pośladki), płaski brzuch, stretching, trening interwałowy i tabata, ćwiczenia z elementami plyometrii, treningu funkcjonalnego i animal flow. Ćwiczyć możemy z wykorzystaniem tylko ciężaru własnego ciała oraz różnych sprzętów, np. taśm fitness, hantli, kettlebell, wałka, dużej/małej piłki, ekspandera itd.

04.

Aktywność fizyczna w ciąży

Przy braku przeciwskazań zapraszamy serdecznie panie w II i III trymestrze ciąży, które chcą zachować sprawność w tym wyjątkowym okresie. Nasza położna pomoże dobrać ćwiczenia, pogłębić świadomość ciała oraz aktywnie przygotować się do porodu. Aby móc brać udział w tego typu zajęciach wymagamy pisemnej zgody lekarza ginekologa.

05.

Powrót do formy po porodzie

Po okresie połogu oraz przy braku przeciwskazań, zapraszamy również do treningu, który pozwoli wrócić do formy po okresie ciąży i porodzie, zarówno naturalnym jak i po cięciu cesarskim. Zachęcamy do udziału wszystkie mamy, które były aktywne przed ciążą, a także te które rozpoczynają swoją przygodę z treningiem ogólnorozwojowym. Do każdej z Was podchodzimy indywidualnie i holistycznie, uwzględniając zarówno cel Waszych działań, siłę, możliwości i umiejętności, jak i tryb życia, stan mięśni dna miednicy oraz blizny po cięciu cesarskim.

Razem na pewno osiągniemy wspólny cel!

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Trening pływacki / personalny

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu.

Fizjoterapeuta
Opieka fizjoterapeutyczna

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Nordic walking
Nordic walking

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma