LEKKA ATLETYKA


Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego. Treningi z zakresu lekkiej atletyki prowadzą:

01.

Doradztwo sportowe

Prowadzimy doradztwo sportowe z zakresu wyżej wymienionych dyscyplin lekkoatletycznych.
Każdy trening indywidualnie dopasowany do osoby trenującej, z którą jesteśmy w stałym kontakcie. Na każdym etapie testujemy i oceniamy postęp treningowy. Prowadzimy dzienniczek treningowy, który podlega codziennej analizie.  

02.

Próby wysiłkowe

Wykonujemy również próbę wysiłkową – określenie zakresów treningowych poprzez bezpośrednią próbę określenia pułapu tlenowego osoby trenującej. Próba wykonywana na bieżni mechanicznej z określeniem podstawowych parametrów życiowych i fizjologicznych w zmożonym wysiłku fizycznym – która pozwala nam w ocenie bezpośredniej predyspozycji treningowych.

03.

Ocena techniki umiejętności

Pomagamy ocenić również technikę umiejętności sportowych poprzez widoeanalizę.

04.

Indywidualny trening 1-na-1

Spersonalizowany trening z instruktorem lekkiej atletyki na bieżni stadionu lekkoatletycznego lub w terenia. Czas trwania takiej jednostki oscyluje w okolicy 90 minut.

05.

Indywidualny trening zdalny

W dobie pandemii i obostrzeń sanitarnych zdecydowaliśmy się wyjść do Was z pomocną dłonią i mamy dla Was propozycję odbywania treningów online poprzez platformę google meet. Czas takiej pogadanki z instruktarzem trwa około 90 minut.

06.

Rozpisywanie planów treningowych i prowadzenie treningów

Naszym podopiecznym proponujemy dopasowane plany treningowe z wcześniejszą oceną predyspozycji fizycznych. Plan rozpisujemy w perspektywie tygodniowego mikrocyklu treningowego dopasowując go do możliwości treningowych, poziomu zaawansowania oraz obranego celu osoby trenującej. Po każdym okresie treningowym prowadzimy dokonujemy analizy postępu, oceniając progres i wyznaczając nowe zakresy treningowe. Minimalny czas trwania współpracy oscyluje w granicach 12 tygodni treningowych. Przygotowujemy podopiecznych do dyscyplin: bieganie krótkodystansowe, średnie i długodystansowe, skok w dal, chód sportowy.

07.

Treningi grupowe i indywidualne

Treningi oraz plany prowadzimy dla osób w sposób indywidualny, ale jeżeli chętnych jest więcej (np. firma, lub grupa przyjaciół) istniej możliwość prowadzenia treningów grupowych. Czas jednostki treningowej oscyluje w granicach 90 minut.

08.

Treningi i plany treningi dla dzieci i młodzieży

Istniej możliwość prowadzenia treningów dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Treningi poprzedzone są testami sprawnościowymi z oceną predyspozycji i techniki w danej dyscyplinie sportowej. Pomagamy również w wyborze konkurencji lekkoatletycznej poprzez ocenę preferencji i predyspozycji fizycznych. Dla dzieci przewidujemy również treningi sprawności ogólnej oraz koordynacji ruchowej.

Razem na pewno osiągniemy wspólny cel!

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Paula Sadowy-Selke
Trening 
ogólnorozwojowy

Trening pływacki / personalny

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu.

Trening pływacki / biegowy / rowerowy

Opieka fizjoterapeutyczna
Opieka fizjoterapeutyczna

Marta Sztorc
Personalny trening siłowy

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Nordic walking
Nordic walking

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma