TRENING PŁYWACKI


Jakub Sałyga

Trener Jakub Sałyga


Absolwent Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie na wydziale Wychowania Fizycznego i Zdrowia.
Nauczyciel wychowania fizycznego, trener personalny, instruktor nauki pływania, , instruktor piłki nożnej i kulturystyki oraz opiekun wycieczek kolonijnych.
Odkąd pamięta, Jego życie związane było ze sportem. Sport i aktywność fizyczna jest Jego paliwem do działania, przyjemnością. Na co dzień jest miłośnikiem aktywnego spędzania wolnego czasu.
Swoją pasję realizuje poprzez udzielanie lekcji nauki pływania i prowadzenie treningów personalnych (w tym treningi domowe). Nie boi się wyzwań i nie ma dla Niego przypadków beznadziejnych.
Jego największą zaletą jest podejście i nawiązywanie świetnych relacji ze swoimi podopiecznymi. W prowadzeniu wyznaje zasadę "wolniej ale do celu". Stara się od początku dopasować plany treningowe do Waszych możliwości i potrzeb, niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną. Hobby poza pływaniem i treningiem siłowym to piłka nożna i bieganie.
Jeśli chciałabyś/chciałabyś nauczyć się pływać albo zacząć swoją przygodę ze sportem siłowym, kompleksowo zadbać o formę i sylwetkę, zmienić swoje nawyki a przy okazji spalić nadmiar kalorii i stresu to zapraszamy do kontaktu.

Razem na pewno osiągniemy wspólny cel!

Oferta

Trening z zakresu lekkiej atletyki

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące biegać, skakać lub chodzić. Prowadzimy treningi z zakresu treningu biegowego, skoku w dal oraz chodu sportowego.

Paula Sadowy-Selke
Trening 
ogólnorozwojowy

Trening pływacki / biegowy / rowerowy

Opieka fizjoterapeutyczna
Opieka fizjoterapeutyczna

Marta Sztorc
Personalny trening siłowy

Krzysztof Bieniak
Trening samoobrony i motywacji

Nordic walking
Nordic walking

Reklama

Branchsport24
Krav Maga Warszawa
Rehart
nicponiak
FizjoFinezja
Alcoholica
Pragma